Kiraladığınız Aracınızı İyileştirecek Aksesuarlar

Türkiye’de kendi aracınızı sürmenin, çeşitli araç kiralama portallarının satın almaya göre son derece uygun fiyatlarla belirgin bir şekilde sağladığı büyüleyici bir fırsat olduğu bilinen bir gerçektir. İhtiyacınız olan süre için tercih ettiğiniz çeşitli araba modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Gelişmiş teknolojilere ve olanaklara sahip daha yeni otomobil modelleri, sizi daha yeni otomobil modellerine geçme konusunda cezbedebilse de, bütçeleriniz sizi geride tutabilir. Ancak piyasada bulunan çeşitli yenilikçi araba aksesuarları, mevcut arabalarınızı hızla yenilemenize yardımcı olabilir.

Kompakt Elektrikli Süpürge

Bunlar, arabanın içindeki kuru ve ıslak kalıntıları emmek için kullanışlı, kablosuz ve kablolu tiplerde bulunan taşınabilir vakum cihazlarıdır. Yeterli güç kapasitesi, her köşe ve köşeden toz ve parçalanmış dokuların temizlenmesini sağlar. Kompakt ve hafif yapısı ile koltukların altındaki alanları ve diğer el değmemiş köşeleri kolayca temizleyebilir, ayrıca aracı orijinal formunda tutmanıza olanak tanır.

Dikiz Aynası Filmi

Sisli havalarda veya yağmurlu havada araç kullanmak, ayna görünümünüz bozulduğundan genellikle zahmetlidir. Dikiz aynası film çıkartmaları buğu önleyici, parlama önleyici ve su geçirmez malzemeden yapılmıştır. Aynalarınızı her türlü atmosfer koşulunda koruyabilir ve arka tarafı net bir şekilde görebilir. Kare veya daire şeklinde mevcut olan düşük maliyetli alternatiflerdir ve istediğiniz şekilde kesilebilirler.

Arka Koltuk ve Bagaj Düzenleyici

Arka koltuktaki dağınıklığı temizleyerek ve düzenleyerek oturmak için alan yaratmak zor bir iştir. Asılı organizatörler, her şeyi düzenli ve yerinde tutmak için çok yönlü bir yerden tasarruf sağlayabilir. Çok gözlü cep tipi de dahil olmak üzere çok çeşitli olarak mevcutturlar. Ardından, çocuklarınızın kitaplarını, oyuncaklarını, araç gereçlerini vb. arka koltukta veya geniş bagajda ayrı ayrı düzenleyerek kullanılmayan eşyaları bagaj bölmesinde düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Lastik Şişirme

Portatif lastik şişiriciler, ani bir patlama durumunda araba lastiklerinizi hızlı bir şekilde onarmak için kullanışlı ekipmanlardır. Aracı kısa bir mesafe için sürmek için birkaç dakika içinde lastikleri yeniden doldurabilirler. İzole bir alanda mahsur kaldığınızda ve bir garaja ulaşmanın hiçbir yolu olmadığında gerçek bir kurtarıcı olabilir.

Şişme yatak

Havalı yataklar, arabanızın arka koltuğunu herhangi bir güçlük çekmeden rahat bir uyku alanına dönüştürmenin uygun bir yolu olabilir. Aracınızın arka koltuğuna uygun piyasada bulunan çeşitli havalı yatak boyutlarından seçim yapabilirsiniz. Rahat hava yastıkları, elektrikli araba hava pompası ve tamir takımı ile donatılmıştır.

Mobil Tutucu

Navigasyon, müzik çalma vb. için sürücünüzde sık sık cep telefonlarınızın yardımına ihtiyaç duyarsınız. Mobil tutucular, ön camlara takılabilen emiş tipi, havalandırma deliklerine monte edilebilen manyetik ve kanca tipi gibi çeşitli tiplerde mevcuttur. Bazıları, telefonlarınızı erişilebilir bir alana rahatça yerleştirmek için 360 derecelik dönüş ve kale sunan son derece esnektir.

Şarj Cihazı

Telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, portatif buzdolapları - ekipmanınız var ve saatlerce yolda kaldıktan sonra bu ekipmanın meyve suyuna ihtiyacı olacak. Çakmağa takılan kompakt çoklu şarj cihazıyla dört adede kadar cihazı şarj edin. Veya hacim üzerinde hızı tercih edin ve hızlı bir şarj cihazıyla iki cihazı hızlıca şarj edin.

Bluetooth Adaptörü

Tüm kiralık arabalar aynı teknik özelliklere sahip değildir ve kiralık arabanızda akıllı telefonunuzun navigasyon, eller serbest arama ve müzik gücünden en iyi şekilde yararlanmanın kolay bir yolunu bulamayabilirsiniz. Bir Bluetooth adaptörü, yardımcı jakı (AUX) olan herhangi bir aracı bağlı bir araca dönüştürebilir.

Hava Temizleyici

Kiralık arabaların kolay bir hayatı yoktur ve bazen gerçekten zor zamanların kokusunu alabilirsiniz. Kompakt bir araç hava temizleyici ile önceki kiracılardan kalan kokuları yönetin. Çakmaklığa takılan bu oda spreyi ve iyonlaştırıcı, kokuları sadece maskelemekle kalmaz, onları etkisiz hale getirir. Evcil hayvan kokuları, yemek kokuları, sigara dumanı ve küf gibi kokuları alır ve ayrıca toz, polen ve diğer alerjiye neden olan hava kaynaklı maddelere de yardımcı olabilir.


WhatsApp Viber call