Hakkımızda

Hakkımızda

EMR CAR RENTAL olarak araç kiralama dünyasına yeni bir soluk getirmek ve konforlu bir hizmet vermek için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda “Planladığın Gibi” mottosu ile müşterilerimizin seyahat planlarında beklediği sorunsuz , uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

2015 yılında bölgesel olarak başladığımız araç kiralama hizmetlerini 2019 yılında merkezimizi İstanbul’a taşıyarak,  EMR CAR RENTAL markasıyla sürdürdük. Her geçen gün gelişen, büyüyen, genç ve dinamik ekibimizden, teknolojimizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güç ile siz değerli misafirlerimize rahat ve güvenli bir deneyim sunuyoruz.

Türkiyenin çeşitli il merkezleri ve havalimanlarında bulunan şubelerimiz ve yeni model geniş araç filomuz ile değerli misafirlerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Ulaşılabilir fiyatları, üstün hizmet kalitesi, geniş araç çeşitliliği ve güçlü markaları ile araç kiralama sektörüne yeni soluk getiriyoruz. Misafirlerimiz için üstün hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Haydi şimdi size en uygun olan aracı seçip güvenli şekilde rezervasyonunuzu yapmak için ;

 www.emrcarrental.com web sitesini , 0850 850 1 724 numaralı çağrı merkezini veya Emr Car Rental mobil uygulamasını ziyaret ediniz.

Emr Car Rental  - Planladığın Gibi…


WhatsApp Viber call