EMR Car Rental'dan Coronavirus (Covid-19) Güncellemesi

Bu küresel sağlık krizi sırasında yardım kuruluşlarını, insanları, hizmetleri ve malları hareket ettiren temel bir hizmet sağlayıcısı olarak, kritik ulaşım altyapısı desteği sunmaya açık olmaya devam ediyoruz, ancak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği için bazı operasyonlarımızı geçici olarak konsolide ettik.

Pandemi sonrası araç kiralamaları şirketleri böyle değişti:

Temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş arabalar.

Mesafelerini koruyan yeniden eğitilmiş çalışanlar.

Kapılarda güvenlik contaları.

Temassız kiralama.

Önemli ölçüde daha düşük fiyatlar.

Bu değişiklikler, fark edebileceğinizden daha önemlidir. Kiralık arabalar bu yaz ve potansiyel olarak yılın geri kalanında yüksek talep görecek. 

İzleme

Emr rent a car olarak durumu 24 saat dikkatli bir şekilde izliyoruz ve Dünya Sağlık Örgütü ve diğer sağlık otoritelerinin talimatlarını takip ediyoruz. Yerel sağlık yetkililerinin rehberliğini izleyerek çalışanlarımızı ve müşterilerimizi her kararda akıllarında tutacağız.

Çalışan Sağlığı

Bugün ve her gün, çalışanların ve müşterilerimizin güvenliği ve sağlığı en önemli önceliklerimizden biridir. Temel bir hizmet sağlayıcı olarak önemli rolümüzü kabul ederken, çalışanlarımızı ve daha geniş topluluğumuzu desteklemek ve korumak için üzerimize düşeni yaptığımızdan emin olmak için proaktif adımlar atmaya devam ediyoruz.

Lokasyonlarımızda çalışanlar için, bu öngörülemeyen ve zorlu zamanlarda onlara tutarlı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaya kararlıyız. Çalışanları, kendilerini kötü hissettiklerinde sık sık el yıkama ve evde kalma gibi sağlık otoritelerinin en iyi uygulamalarını takip etmeye teşvik ediyoruz.

Ayrıca, bir yerde veya araçların içinde çalışan sayısını sınırlamak, büyük çalışan toplantılarından kaçınmak ve çalışanları mümkün olduğunda diğerleriyle mesafeyi korumaya teşvik etmek de dâhil olmak üzere, grupların çalışırken artan sosyal mesafe çabalarını uygulamalarını sağlamak için ek adımlar attık.

Araç Temizliği


Konumlarımızın ve araçlarımızın temizliğini her zaman ciddiye aldık ve bunun şimdi her zamankinden daha önemli olduğunu biliyoruz. Sağlık otoritelerinin rehberliği doğrultusunda konumlarımızı ve araçlarımızı temizlemek ve dezenfekte etmek için ek önlemler uyguluyoruz. Bu, tezgâhlar, kapı kolları, büfeler, iş istasyonları ve banyolar gibi konumlarımızda sık dokunulan tüm yüzeylerin önerilen bir dezenfektanla rutin temizliğini içerir. Ayrıca, tüm çalışanlara araçların uygun şekilde temizlenmesi konusunda talimat veren çok resmi bir eğitim sürecimiz var. Özellikle odak noktamız, prosedürlerimiz, önerilen bir dezenfektanla kapsamlı bir temizlik ve iç kısmın silinmesini zorunlu kılmaktadır. Buna gösterge paneli, gösterge paneli, direksiyon kolonu, tekerlek, aksesuar paneli, orta konsol, bardak tutucular, bölmeler, koltuklar, diğer alanların yanı sıra konsol ve koltuklar arasında, kapı pervazları ile koltuklar arasında, kapı ve kapı cepleri arasında. Bu sürecin önemini çalışanlarımızla sık sık pekiştiriyoruz


Pandemi Sonrası Araç Kiralama Konusunda Tüketicilerin Kafası Biraz Karışık

Seyahat danışmanları, pandemiden sonra araç kiralamayı anlamaya çalışan tüketicilerin kendilerini biraz kaybolmuş hissettiklerini söylüyor. Birçok araç kiralama müşterisi, yaz seyahat sezonu açılırken bu zor soruları soruyor. Pandemi sonrasında hiç kimse araç kiralamanın tüm risklerini ortadan kaldıramasa da iki şey kesin: Bir sonraki kiralık aracınız biraz daha güvenli ve daha ucuz olacak. Hepimiz riskleri avantajlarla dengeleriz. Araba kiralamak enfeksiyon riskini veya daha kötüsünü içermemelidir.WhatsApp Viber call