Emr Car Rental ile Antalya Gezisi

Bu kez de saymakla bitiremeyeceğimiz kadar doğal, tarihi, turistik güzelliğe sahip Antalya'dan selamlar!

Emr Car Rental ile Antalya gezinizde size eşlik eden konforlu ve bakımlı araçlarımız dışında seyahatinizde işe yarayacak öneriler sunmak istiyoruz.


OLYMPOS ANTİK KENTİ
Görülmesi gereken pek çok antik kent var Antalya'da. Olympos çayı kenarında yer alan ve Helenistik dönemde kurulan bu kentte binlerce yıldır saklanan kalıntıları bulacaksınız. Roma Dönemi Tiyatrosu, Büyük Hamam Kalıntıları, Küçük Hamam kalıntıları, 12 Bizans Kilisesi gibi yapılara ev sahipliği yapıyor antik kent.


ALANYA KALESİ
Muhteşem manzarasıyla alanya kalesinden kuşbakışı seyre doyamayacaksınız! Kale geziniz sırasında yeme içme ihtiyaçlarınız için pek çok mekan hizmet vermektedir. Ayrıca kaleye çıktığınız zaman sarnıç, camii, türbeleri gezmeyi unutmayın.


DAMLATAŞ MAĞARASI
Tam bir tabiat harikası olan Damlataş Mağarası Türkiyede turizme açılan ilk mağaradır. Önemli bir doğal oluşum olan Damlataş, 15 bin yıllık bir süreçte oluşmuştur. Doğal nem seviyesine sahip olan mağaranın astım hastalığına iyi geldiği söylenmektedir. Mağara içerisinde yapılan aydınlatmalar ve yürüyüş platformları sayesinde oldukça zevkli bir keşif olacaktır.


KLEOPATRA PLAJI
Tertemiz ve berrak suyu, özel kumu ile Kleopatra Plajı her yaz binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Denizin dibinin güzelliğini ve balıkları görerek yüzmek bir ayrıcalık olacak.


ALANYA MÜZESİ
Şehir merkezinde yer alan ve sergilenen eserler bakımından oldukça zengin bir müze.  Bahçesinde bölgeye özel parçaların yer aldığı, roma dönemine ait mozaiklerin sergilendiği, farklı dönemlere ait çok değerli eserlerin bulunduğu Alanya Müzesi pazartesi hariç her gün ziyarete açıktır.


Emr Car Rental Keyifli Yolculuklar Diler!
WhatsApp Viber call