Ege'nin İncisi İzmir Gezi Rehberi

Denizi, havası, doğası ile Türkiye'nin ayrı güzel şehri İzmir'i Emr Car Rental araçları ile gezelim!


Binlerce yıllık tarihi ile, geçmişte uluslararası ticarete açılan TARİHİ KEMERALTI ÇARŞISI, her türde ihtiyacınız için ve ayrıca tarihi atmosferini solumak için mutlaka gezilmesi gereken bir çarşı.


İzmirin sembolü haline gelen SAAT KULESİ çevresinde mutlaka bir fotoğrafınız olsun! Saat Kulesi 1901 yılından bu yana hiç durmadan çalışıyor.


TARİHİ ASANSÖR İzmir'i kuşbakışı izlemeye imkan sunuyor. Ücretsiz girişi olan bu asansörün farkı, dışının cam oluşu ve tepeye yükselirken şehri izlemenize fırsat vermesidir. 


İki yanında devasa palmiyelerin bulunduğu hediyelik eşya, sahaflar ve takı tezgahlarının bulunduğu ALSANCAK SEVGİ YOLU sizi tatlı bir yürüyüşe davet ediyor.


KORDON, İzmir'de sahil yürüyüşü denince akla gelen ilk yerdir. Alsancak konumunda bulunan Kordon Boyu'nda yürümeden, sahil kenarında çimlerde soluklanmadan İzmir'i gezmiş sayılmazsınız!


İNCİRALTI, yeşil ve mavinin buluştuğu, kent ormanının ile meşhur ayrıca alışveriş için Özdilek AVM nin yer aldığı  muhteşem bir konum. Hem birçok kafe ve eğlence mekanında vakit geçirebilir hem de deniz mahsüllerinin tadına bakacağınız restaurantlara uğrayabilirsiniz.


Osmanlı mimarisine sahip ATATÜRK MÜZESİ, Atatürkün hatıraları ve eşyaları ile dolu iki katlı bir binadır. 


Birçok etkinlik, organizasyona ev sahipliği yapan KÜLTÜRPARK, piknik alanları, lunapark, tarih ve sanat müzeleri ile dolu inanılmaz geniş bir alana sahip popüler bir bölgedir.


İzmir yolculuğunuzda Emr Car Rental araçları ile sizlere konfor sunmak için hizmet vermekteyiz!
WhatsApp Viber call